Nowości

Dla Naszych Klientów poszerzamy gamę wyrobów w ofercie stałej i sezonowej.

Sezon Truskawkowy rozpoczęty więc zapraszamy na pyszne Bułeczki z truskawką

SEZON JAGODOWY ROZPOCZĘTY !!!!!

Więc w naszej gamie wyrobów, znajdziecie Państwo: Bułkę z jagodami.
Naszą bułkę nadziewamy wyłącznie świeżymi jagodami, dostarczanymi przez sprawdzonych dostawców.
Przy okazji zakupów w naszych sklepach, zapytaj sprzedawcę o: Bułkę z jagodami.

SMACZNEGO !!!!!

 

CHLEB ŻYTNI Z KIEŁKAMI I POWIDŁAMI , zapraszamy do naszych sklepów na pyszny chleb o ciekawym i niepowtarzalnym smaku, zawierający naturalnie wykiełkowane ziarna żyta oraz powidła śliwkowe.

Skosztujcie Państwo sami !!!! POLECAMY !!!!!


KONIEC LATA NIEBAWEM, specjalnie dla Naszych Klientów proponujemy - wydłużenie lata, w ofercie słodkie MOTYLKI nadziewane: jabłkiem, maliną, makiem i serem.

Poezja letnich kształtów i smaków specjalnie dla Państwa w naszych punktach sprzedaży.  ZAPRASZAMY !!!!!!

 

NOWOŻEŃCY rozpoczynając nową drogę życia z pewnością nie zapomną o gościach weselnych. Specjalnie dla nich w naszej ofercie: PAKIETY MIX CIAST w atestowanych opakowaniach w formie prostokatą lub opakowania na tort. Oferujemy możliwość wydrukowania etykiet z podziękowaniami lub tekstem zaproponowanym przez Państwa na etykietach firmowych lub okolicznościowych. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY I ZASKOCZENIA SWOICH GOŚCI WESELNYCH CIEKAWYM POMYSŁEM.

WSZYSTKIM NOWOŻEŃCOM: WŁAŚCICIELE I PRACOWNICY FIRMY SZYMAŃSCY ŻYCZĄ - SZCZĘŚLIWYCH I RADOSNYCH DNI  NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!!!!

TITTLE.pl © 2001-2020 | odwiedzin: 247377 | © Piekarnia Paweł i Ewa Szymańscy tel. (44) 725 95 15 zawada@piekarniaszymanscy.pl